הובלות קטנות ומנוף הרמה

הובלות קטנות

הובלות קטנות, בהגדרתן, הן הובלות של חפצים בודדים כמו פסנתר או מקרר, של חפצים קטנים, או שניהם, בצורה של העברת תכולה של חדר בודד.
בשל ההיקף המצומצם של ההובלה הקטנה, הובלות אלה מבוקשות יותר מכל סוג הובלה אחר.
בעיר , מפני שהיא אחת הערים הכי מאוכלסות בארץ, יש מגוון רחב מאוד של חברות המציעות הובלות קטנות, כאשר המחיר עצמו הוא זול מאוד.
אך אם מדובר בהעברת פריטים מקומה שאינה קומת קרקע, כאשר אין מעלית – כל קומה היא תוספת נוספת של כסף שיהיה עליכם לשלם עבור נותני השירות.
חשוב לזכור – אפילו בסוג הובלה שולי כמו הובלה קטנה, עדיין ייתכנו מתחים, עצבים ולחץ ביחס שבין המובילים לבין הלקוחות שהזמינו את ההובלה.
אפילו כשמדובר בהובלה קטנה, לפנות את כל המוצרים שאתם יכולים לפנות בכוחות עצמכם, לקבוע הסכם עם חברת ההובלה בשביל קביעת הסכום שיהיה עליכם לשלם ובשביל שהמובילים ידעו מראש איזה, איך וכמה מוצרים יהיה עליהם להעביר.

מנוף הרמה

מנוף הורדה הוא סוג מאוד ספציפי של מנוף – מטרתו היא להרים מוצרים כבדים מהקרקע אל הגובה, מה שעושה אותו אידיאלי עבור בניינים גבוהים במיוחד שהקומות המבוקשות נמצאים גבוה מאוד, ובכך חוסכים לכם ולמובילים הרבה לחץ ועצבים, כמו גם כסף והפחתת הסיכויים לפגיעה בשלמות המוצרים שברצונכם להעביר למקום החדש.
למרות ש היא המקום המרכזי במדינה, המחירים של מנופי הרמה זהים למחירים של אותם המנופים בערים נוספות ברחבי הארץ, אבל יש מקרים בהם דווקא מפני שמדובר, המחירים עבור מנופי הרמה בעיר זו יקרים יותר.
חשוב לציין שבגלל שהרבה מהבניינים הם מהגבוהים במדינה, לקוחות שהקומות שהם צריכים להעביר אליהם את פריטיהם השונים נמצאים בקומות גבוהות מאוד, כך יהיה המחיר שיהיה עליהם לשלם – גבוה מאוד, במיוחד כאשר מדובר בהעברת משרד, בהתחשב שהרבה משרדים נמצאים בגורדי שחקים.

vהתקשרו עכשיו!