מובילים ומעבר דירה

מובילים

בהתחשב בגודלה של ובגודל האוכלוסייה של , מובילים מאוד זמינות, אך לחוצות ביותר בשל הביקוש הרב, בעיקר בעונת הקיץ, בה הדרישה להובלת והעברת דירה גבוה יותר ברמת התדירות מאשר בעונות אחרות במהלך השנה.
חשוב לציין שישנן מאות חברות הובלות ברחבי הארץ, ובשל היוקרה והאוכלוסייה הית הצפופה והעמוסה, הרבה מאותם המובילים זמינות מאוד לכל מי שנמצא באזור גוש דן ובמיוחד בעיר .
עם זאת, לא כל אותן מאות חברות ההובלה הוגנות, מקצועיות, או מתאימות למה שאתם מחפשים.
לדוגמה, ישנן חברות שהם למעשה אנשים פרטיים עם כלי רכב פרטיים שבשל היקפם המצומצם הם יכולים לעסוק רק בהובלות קטנות – מה שאינו אידיאלי שמדובר בהיקף רחב יותר של הובלה, כדוגמת הובלת דירה.
דוגמה נוספת – יש בדיוק את הדוגמה ההפוכה – חברות הובלה בעלת היקפים רחבים מבחינת כוח אדם, אך השירות שהם נותנים אינו איכותי או אפילו הוגן, שלא מתאים באופן כללי.

מעבר דירה

אנשים רבים זקוקים לשירותי הובלות במהלך חייהם, אם זה במעבר דירה , בעת רכישה של ריהוט מן החנות ועוד סיבות רבות.
על המושג הובלות אנו לרוב שומעים כאשר מדובר במעבר דירה , אנשים העוברים דירה מתקשים להעביר את כל הרכוש שלהם מן הדירה הישנה לדירה החדשה.
לרוב בגלל שהרכוש כבד מאוד, לא עובר דרך הדלת בגלל גודלו, בכלל העבודה הקשה והמפרכת, הזמן הרב שזה לוקח והמחסור ברכב המתאים להובלה של רכוש.
אנשים רבים מחליטים לשכור שירותי הובלות מקצועיים, שיעבירו את כל הרכוש שלהם מן הדירה הישנה אל הדירה החדשה, ללא התעסקויות, כאב ראש ועבודה קשה.
לא כולם מחליטים לשכור שירותי הובלות מקצועיים, ניתן לבצע את ההובלה גם בצורה עצמאית וללא מובילים.
דבר זה חוסך לנו המון כסף והתנהלות מול גורמים חיצוניים זרים, אך לכל דבר יש את היתרונות והחסרונות שלו.
בעוד שהובלה עצמאית תחסוך לנו הרבה כסף והתנהלות, היא תגרום לנו לבזבז המון זמן על ההובלה, לבצע עבודה קשה ונזקים פוטנציאליים לרכב ולרכוש.
הובלה עצמאית תיקח לנו הרבה זמן, בעיקר מאחר ויש 5-6 עובדים שמתעסקים בהובלה אלא אנשים בודדים שאינם מנוסים או מיומנים, בנוסף המחסור ברכב ייעודי להובלה יגרום לחוסר יעילות בכך שנצטרך לנסוע הלוך חזור כמה פעמים על הרכש בשביל להעביר את כל הרכוש.
הובלה היא עבודה לא קלה, היא כוללת סחיבת משאות קשים, ריהוט כבד וגדול וכו’.. בנוסף, בהובלות עצמאיות יש סיכוי גבוהה יותר שייגרם נזק לרכוש בעת הסחיבה, וכן נזק לרכב הפרטי מאחר והוא לא מיועד להובלות.

vהתקשרו עכשיו!